ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХАНЕРДЖІ УКРАЇНА»

Компанія ТОВ «ХАНЕРДЖІ УКРАЇНА» є дочірньою компанією міжнародного торгового трейдера HUNERGY Kft, який на сьогоднішній день вже має лідируючі позиції на Європейському ринку, ефективно реалізує проекти газопостачання для промислових потреб європейського ринку, а також відкрито співпрацює з оптовими покупцями. Протягом діяльності компанія створила репутацію провідного постачальника природного газу серед незалежних трейдерів.
HUNERGY Kft. співпрацює з провідними енергетичним компаніям в Європі. Динамічний розвиток компанії відбувається в першу чергу завдяки кваліфікованим фахівцям та знанню європейського ринку. Наш досвід дозволив нам пропонувати конкурентоспроможні та індивідуальні продукти для наших українських клієнтів. Ми оптимізуємо потоки природного газу, інвестуючи в фізичне транспортування й потужності зі зберігання. Ми прагнемо використовувати наш досвід і міцну ділову мережу для здійснення ефективної діяльності на українському ринку, здійснюючи торгівлю газом з українськими партнерами. Компанія HUNERGY Kft та ХАНЕРДЖІ УКРАЇНА дотримуються високих стандартів етичних і корпоративних норм, ставлячи собі за принципове завдання граничну порядність, дотримання прав і законних інтересів споживачів та норм законодавства в своїй  роботі.

Нормативна база по діяльності з постачання природного газу

Матеріали для завантаження

ТОЧКИ КОНТАКТУ ДЛЯ СПОЖИВАЧА
Тел: +38 (050) 446-27-05
Ел пошта: info.ua@hunergy.eu
Часи роботи: 09:00-18:00 з понеділка по п’ятницю

АДРЕСА

БЦ IQ
8 поверх, вул. Болсуновська, 13-15
Київ 01014
Україна

We cooperate with leading foreign companies in energy, oil and gas industry with many years of successful experience. Today we specialize in the supply of natural gas both to wholesale customers and ultimate consumers.

  • +36 30 64 44 865

  • office@hunergy.eu

  • 2161 Csomád, Kossuth Lajos utca 89
    Hungary

  • Mo-Fri: 8am - 6pm
    Sat: 10am - 4pm
    Sun: off